Cariere

EMILIAN Auto Sibiu își completează echipa service-ului auto și anunță noi posturi vacante. Trimite-ne CV-ul tău, dacă oricare dintre profilele de candidat de mai jos este potrivit pentru tine!

Beneficii angajare: bonuri de masă, transport asigurat, prime de sărbători

Mai multe informații despre posturile vacante poți afla și la numărul de telefon 0731.310.420 – dna. Raluca Șerbănescu.

Completează formularul de mai jos pentru a aplica, selectând postul de care ești interesat(ă). Ne poți trimite CV-ul și prin email, la adresa [email protected]

Post vacant – Specialist relații clienți

Specalist relații clienți - Post Vacant

Te invităm să te alături echipei EMILIAN Auto Sibiu în postul de Specialist relații clienți.

Iată ce responsabilități vei avea:
– oferi soluții în vederea achiziționării de autovehicule;
– interacționezi direct cu clienții, telefonic sau prin email, pentru a identifica nevoile acestora și pentru a găsi cele mai bune soluții în fiecare caz;
– menții standardele de calitate ale serviciilor oferite de EMILIAN Auto Sibiu.

Este important să ai abilități excelente în comunicarea cu clienții și colegii și să ai o atitudine proactivă. Cunoașterea unei limbi străine de circulație internațională este obligatorie.

Post vacant – Consilier service

Consilier service (Job ian 2022)

Aptitudini și cerințe candidați:

  • abilități de comunicare și relaționare cu clienții
  • cunoștințe tehnice auto
  • permis de conducere Cat. B

Experiența pe un post similar constituie avantaj.

Post vacant – Mecanic auto

Mecanic auto (Job ian 2022)
  • absolvent liceu/școală profesională/curs calificare profil tehnic
  • bune abilități de comunicare și lucru în echipă
  • permis de conducere
  • experiența pe un post similar constituie avantaj

Post vacant – Electrician auto

Electrician auto (Job ian 2022)

Post vacant – Gestionar piese auto

Gestionar piese auto (Job ian 2022)
  • cunoștințe piese auto
  • capacitate de analiză și planificare
  • bune abilități de comunicare și relaționare
  • aptitudini operare PC
  • cunoașterea unei limbi de circulație internațională

Post vacant – Spălător auto/Montaj accesorii

Post vacant - spălător auto/montator accesorii
O nouă poziție vacantă în echipa EMILIAN Auto Sibiu este deschisă începând de azi oricărui candidat interesat:
SPĂLĂTOR AUTO/MONTATOR ACCESORII

Acest job este pentru tine dacă ești:
  • o persoană responsabilă
  • o persoană organizată și conștiincioasă
  • dornic(ă) de a face ca fiecare livrare a unui automobil din portofoliul nostru să reprezinte un motiv de încântare pentru client!

Alte posturi vacante

Dacă ai experiență în domeniul auto și ești pasionat de ceea ce faci vino în echipa noastră! Căutăm, în prezent, să recrutăm noi colegi pentru posturile de:

  • electromecanic auto
  • tinichigiu auto
  • vopsitor auto

Pachetul salarial atractiv este completat de: tichete de masă, prime de sărbători, transport asigurat.

Dacă ești interesat de oricare dintre posturile vacante de mai sus, aplică folosind formularul alăturat sau trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: [email protected]. Informații suplimentare poți obține la numărul de telefon 0731 310 419.

Trimite-ne CV-ul tău

    Alege postul de care ești interesat(ă):

    Back to top